AKTUALNOŚCI

2021-05-05 15:56

GRAMY! Otwarcie Legia Tenis & Golf

Autor: Legia Tenis & Golf

Od początku najbliższego miesiąca Legia Tenis & Golf zaprasza na teren historycznego (od 1923 roku) kompleksu sportowego w rejonie królewskich Łazienek i warszawskiej Agrykoli oferując swojej społeczności potencjał 10 ziemnych kortów (gruntowna renowacja w kwietniu 2021), dogodną lokalizację w centrum stolicy, jak i też przede wszystkim doświadczoną kadrę trenerską i obsługi.

Wśród naszych produktów znajdziecie zarówno możliwość klasycznej gry na kortach (w tym dla osób, które zaczynają dzień o 5 nad ranem), jak i też bogatą ofertę szkoleniową rozwijającą umiejętności bez względu na wiek i stopień zaawansowania.

 

Zapraszamy gorąco do skorzystania nie tylko z zajęć indywidualnych, ale i też szkoleń prowadzonych przez byłych zawodników ATP TOP 500 , czy też dwudniowych zgrupowań wypełnionych nie tylko treningami tenisowymi, ale również zajęciami motorycznymi i psychologii sportu.

 

Szczególnie dla nas ważnymi (jak i pewnie też dla Was) są nasi najmłodsi adepci tenisa. 

Dlatego też gorąco zapraszamy nasze obecne i przyszły talenty do zarówno wspólnej pozytywnej zabawy, jak i sportowego treningu (zajęcia indywidualne, grupowe, a niedługo półkolonie!)!

 

Jesteśmy także przekonani, że pozytywnie na relaks po grze wpłynie nasza całkowicie wyremontowana recepcja / lobby zapewniająca napoje / przekąski / lekkie posiłki (oczywiście póki co na wynos).

 

Co więcej w przygotowaniu do wyjścia na kort pomoże też na pewno nowoczesne zaplecze sanitarne, które niebawem zostanie rozszerzone o ofertę wellness (sauny, jacuzzi), a Waszą motorykę na pewno wzmocni nasza w pełni wyposażona siłownia.  

 

Jednocześnie już niedługo zaprosimy do naszej społeczności wszystkich fanów golfa dla których to będziemy mieli przygotowane multimedialne symulatory oraz produkty szkoleniowe na najlepszych polach golfowych w Polsce.

 

Aktualnie także opracowujemy szereg wydarzeń (w tym turnieje tenisowe i atrakcje dla najmłodszych) w okresie wiosenno – letnim więc wierzymy, że nasz obiekt będzie też dla Państwa po prostu miłym miejscem na spędzenie czasu w gronie najbliższych

 

Do zobaczenia na Myśliwieckiej i śledźcie nas na bieżąco na naszych profilach na Fejsbuku (@LegiaTenisGolf)  oraz Instagramie (@LegiaTenisGolf)!

 

Godziny otwarcia kompleksu:

 

Poniedziałek – Piątek godz. 07:00 – 22.00 (możliwość „Early Birds” od godz: 05:00 do 07:00 – prosimy o indywidualny kontakt)

Sobota – Niedziela godz. 08:00 – 22:00

 

Kontakt i rezerwacje:

 

Tel - 222 450 450

Mail - info@tenisgolf.legia.com

www.legia.com/tenis-golf 

Ul. Myśliwiecka 4a Warszawa

 

Zagraj z nami bo my gramy od 1923 roku!

 

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA TENNIS SCHOOLS
Legia Tennis Schools

Liczba zawodników: 69

Liczba lokalizacji: 1

Liczba drużyn: 13

zobacz całą mapę
Legia Tennis Schools na Instagramie